16.kolo, Středočeský | Kolín | III. třída sk. B, 2017-2018

Liblické béčko se dotáhlo Rostoklatům v tabulce na dostřel

5

Jak utkání probíhalo?

TJ Rostoklaty
Petr Kadláček (trenér): "První poločas domácí začali náporem a vysokým napadáním, v 8.min.vystihl soupeř rozehrávku Šraila se spoluhráčem, a náš gólman byl bez šance - 1:0. Přímák zleva nasměrovaný prudce na naši bránu a tečlý jedním z domácích znamenal 2:0. Následovaly dva skvělé zásahy našeho brankaře a pak slušná Strnadova střela. Po faulu na Čepičku se podařilo Blážovi z trestňáku snížit na 2:1. Záchranářský odkop Dohnala a střela Menšíka ukončil první půli. Po zahájení půle druhé jsme tak cca 15 minut byli lepším mužstvem, zatlačili jsme soupeře k jejich brance, ale bohužel srovnat se nepodařilo. Příležitostí bylo celkem dost, Cenigr 2x, Čabrádek 2x, Belovski a Richtr. Zkusili jsme potom na riziko, ovšem domácí vstřelili třetí branku, a když už jsme hráli pouze v deseti ( zraněný Kmoch ), tak uzavřeli na 4:1. Soupeř byl po většinu utkání lepší na balónu, přesněji střílel, zatímco my jsme bránu pořádně netrefili."

TJ Liblice B
V. Smolík [-] - J. Vondrášek [-] (55. J. Nouzák [-] ) , R. Lanc [-] , Š. Kováč [-] (57. M. Vedral [-] ) , D. Ploc [-] , J. Pospíchal [-] (64. F. David [-] ) , D. Rohn [-] (57. J. Sykora [-] ) , M. Buček [-] , M. Kadeřábek [-] , J. Bubník [-] , M. Řípa [-]

D. Peřestý [-] - T. Menšík [-] (46. L. Kmoch [-] ) , J. Šrail [-] (75. T. Richtr [-] ) , P. Strnad [-] , P. Bláža [-] , V. Čepička [-] , L. Cenigr [-] , S. Belovski [-] , F. Čabrádek [-] , M. Dohnal [-] (46. P. Touš [-] ) , O. Machů [-]

ŽK: 41. J. Pospíchal , 49. D. Ploc , 67. M. Buček , 75. J. Nouzák - 44. F. Čabrádek , 61. L. Cenigr .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: LÖWE Vilém - NOUZÁK Tomáš (N), CENIGR Libor (N).