Pečky se na výhru nadřely, tým Rostoklat ale nakonec udolaly

0

Rozhodla trefa Novotného z druhého poločasu...

TJ Rostoklaty
Petr Touš (hráč): "První jarní kolo nás čekal hned jeden z nejlepších týmu soutěže Pečky B. Přijeli jsme s respektem a tak jsme zvolili taktiku na 5 záložníků a jednoho útočníka. Myslím, že se nám záměr povedl, protože jsme soupeře do vyložených situací nepouštěli. I tak se ale první poločas odehrával spíše na naší půlce a my jsme hráli z brejku. Na golové šance to ale bylo 1:1. Druhou půli jsme trošku na začátku prospali a do 60. minuty to bylo z naší strany hodně laxní a koledovali jsme si o gol. Bohužel po dvou šancích, které náš gólman zlikvidoval, jsme inkasovali z rohu, když jsem nešikovně při odkopu v malém vápně nastřelil útočníka soupeře a od něj se to odrazilo do naší brány. To se holt někdy stává, že tým bojuje přežije některé vyloženější šance a inkasuje haluze :-D. Od té doby si ale troufám říci, že hra byla v naší režii, během posledních 16 minut jsme se dostali do 4 vyložených šancí, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit a tak jsme z Peček nepřivezli ani bod. Zápas se ale na poměry 3. třídy nesl ve férovém duchu a my jsme si odvezli aspoň zkušenost, že nemá cenu se žádného soupeře předem bát. Příští kolo hostíme Tuchoraz B a tam už se nám snad šance podaří proměňovat a budeme bodovat naplno."

Počet diváků: 60. Rozhodčí: SEDLÁČEK Jiří - PEŠKA Libor (N), KUBELKA Ladislav (N).