V pouťáku padlo čtrnáct branek

13. D. Janouch , 27. D. Janouch , 47. J. Popelka , 52. D. Janouch , 89. T. Novák - 4. P. Sova , 8. M. Pánek , 11. M. Pánek , 15. M. Pánek , 38. M. Pánek , 56. M. Pánek , 74. M. Hrstka , 79. J. Košík , 87. P. Sova
26

Velmi pohodově přistoupili domácí k závěrečnému zápasu. O tabulkovém postavení bylo rozhodnuto již dopoledne a tak si mužstva otevřela střelnici. Aspoň se diváci bavili. Jestli se usmíval i trenér domácích??

Pánek stihl hattrick za sedm minut

Autor  reportáže: Pavel Škopek (LIB)

Do utkání jsme šli v naprosté pohodě. Kýty už se grilovaly, soudky byly naraženy a my v klidu mohli na výlet do Jevan. A to hlavně díky Adamovi, který to vše obstaral a zařídil.:)

Zápas začal pro nás kupodivu výborně. Ve 4 minutě přišla šance Pavla Sovy, který se nemýlil. Poté začal úřadovat libodřický Mo Salah - Milan Pánek.

Nejprve hattrick za sedm minut. Domácí dělali neskutečné chyby v defenzívě. A Milan trestal. Jednou uklízel balón na zadní tyči po přihrávce z levé strany. Potom vystřelil tvrdě zpoza šesnáctky, kdy gólman neměl nárok. Jevany se pokusily o zvrat. Snížily, ale vzápětí přišla zase rána. Třetí gól dal Milan Pánek lobem a domácí byli zralí na ručník.

Jevanští ale ještě nic nevzdávali a opět snížili druhým gólem Davida Janoucha. To se nelíbilo Pánkovi, který využil chyby domácích a poslal nás do vedení 2:5.

Kdo střílel góly za Jevany??

Začátek druhé poloviny nezačal pro Libodřice dobře. Zaspali jsme a v 52. minutě to bylo na rozdíl jediné branky 4:5. Domácí začali nabírat euforii.

Vydrželo jim to přesně čtyři minuty, kdy si navedl na vápně míč Pánek a střelou na zadní tyč opět zvýšil. Aby si vypili domácí kalich hořkosti až do dna, postupně jsme přidávali branku po brance. Nejprve Šudy našel 40- ti metrovým pasem Hrstku, který putoval sám na gólmana a konečně protrhl střeleckou smůlu...uf.:)

Poté Pěkný z přímého kopu loboval obranu, za kterou si naběhl Šudy a pod sebe vracel pred bránu, kde byl Košík a ten se nemýlil. V další brance měl opět prsty Šudy, kdy hledal ve vápně spoluhráče a našel Sovu, který propálil gólmana, kterému prošla střela mezi nohama. V 89. minutě ještě domácí korigovali na 5:9, ale to bylo vše.

Jen jsem chtěl ještě podotknout, že hráč Janouch dal pouze jeden gól a ne tři. Rozlučku jsme si náležitě užili. Někteří možná slaví ještě teď.:) Teď posílit kádr na novou sezónu a zaslouženě si odpočinout. Závěr byl neskutečně náročný.

A na úplný závěr děkujeme celému fotbalunas.cz za spolupráci a děkuji, že vytváříte tento web.

FC Jevany
Jan Lahoda, trenér: Co říci o posledním zápasu této sezóny? Někteří hráči se již viděli na "rozlučce" a podle toho vypadaly jejich výkony. Ale to nesnižuje výkon Libodřic. Hosté k zápasu přistoupili zodpovědně a zahráli velmi dobře. Z naší strany lze v utkání najít jedno pozitivum a tím je návrat zraněného Janoucha do sestavy, který se svými třemi brankami stal nejlepším střelcem okresního přeboru.

FK Libodřice
Vladimír Zelinka, trenér: Krásný konec sezóny pro Libodřice okořeněn devíti góly v jevanské bráně, kde zejména řádil mladý Pánek s pěti góly. Pochvala nemůže jít jen Pánkovi, jelikož celý team hrál nejlepší zápas sezóny. Hráčům chci poděkovat za výkon nejen v tomto zápase, ale i za celou jarní sezónu, kde jsme uhráli 24 bodů. Ještě jednou děkuji celému teamu,

Počet diváků: 120. Rozhodčí: PIKNER Roman - ŽALUD Marek (N), MLÁZOVSKÝ David (N).