15.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2017-2018

--

Utkání Žandova a Jáchymova rozhodl až napínavý penaltový rozstřel

0

K prvnímu jarnímu zápasu zajížděl Jáchymov do D.Žandova jako mírný favorit...

Hosté začali v prvním poločase za deště a s větrem v zádech územní převahou. Do poločasu mohli dát tři branky ,ale využili svůj tlak až ve 40. minutě, kdy branku po závaru v obraně domácích vstřelil Dominik Tichý jak bude vidět na videu a ne Günther Tomáš jak je chybně uvedeno v zápise o utkání.

Druhý poločas byl opakem prvního a domácí vyrovnali z přísně nařízeného pokutového kopu na konečných 1:1. O výsledku a získání druhého bodu rozhodla dlouhá penaltová serie, kdy se vystřídali všichni hráči co byli na hřišti a někteří dokonce 2x. Hosté ji vyhráli v poměru 9:8