23.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

Dolní Rožínka nezvládla domácí zápas a utrpěla debakl

0

Rezerva Nové Vsi si připsala tři body na hřišti Dolní Rožínky a s předstihem se zachránila v Okresním přeboru.

Utkání bylo z počátku vyrovnané s několika šancemi na obou stranách. Do vedení šli hosté, ale domácí hned za dvě minuty z pokutového kopu vyrovnali. Od té doby začal hostující tým přebírat iniciativu, která byla korunovaná druhou brankou po chybě domácího stopera. Druhý poločas byl pro domácí tým černou můrou. Špatný výkon domácích se projevil na výsledku utkání, když se skóre zastavilo až na hrozivých 1:6.

TJ Baník Dolní Rožínka
Petr Štěpánek, trenér D. Rožínky: Špatný přístup hráčů. Zasloužené tři body pro hostující tým.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík, trenér Nové Vsi B: Výborný výkon celého týmu. Zasloužené tři body.

J. Ambrož [-] - R. Baláž [-] , V. Kopecký [-] , M. Lukš [-] , Z. Konček [-] (56. J. Večeřa [-] ) - K. Kovalčík [-] (46. P. Mitáš [-] ) , P. Bartoněk [-] , J. Čermák [-] (70. D. Němeček [-] ) , P. Vondruška [-] - M. Vašíček [-] , J. Bílek [-]

P. Novotný [-] - M. Klement [-] (72. M. Babjačok [-] ) , M. Zdražil [-] , F. Šandera [-] , D. Nejedlý [-] - V. Bureš [-] , S. Kubík [-] , L. Jůda [-] (50. F. Košík [-] ) , J. Starý [-] - T. Novotný ml. [-] (59. T. Nečas [-] ) , J. Šandera [-]

Hráči zápasu: M. Zdražil .