14.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

--

--

Sokol Pačejov si u Blýskoty otevřel střelnici aneb úspěšná premiéra trenéra Zdeňka Vosky

0

Jarní premiéra se pačejovským hráčům a novému trenéru Zdeňku Voskovi nadmíru vydařila. Vysoká výhra se nakonec pro hosty ukázala jako velice milosrdná, a kdyby si z Pačejova v sobotu odváželi dvoucifernou nadílku, nikdo by se nedivil. Hlavně v druhém poločase domácí neproměnili spoustu dalších tutovek. Přes osm obdržených branek byl jejich nejlepším hráčem brankář Lukáš Böhm.

Domácí nenechali nikoho na pochybách

Ve 20.minutě poslal Kába do brejku Ticháčka, ten přehodil vybíhajícího brankáře a jarní pačejovská posila Adam Kolářík uklidil míč do prázdné branky. Ve 31. minutě putoval míč po ose Kolářík – Vítek Panuška k volnému Ticháčkovi, který zvýšil na 2:0.

Běžela 37.minuta, důrazný Kolářík vybojoval v souboji míč, prošel přes dva hráče a střelou k tyči nedal gólmanovi šanci. O dvě minuty později uzavřel účet prvního poločasu kapitán Václav Klásek tvrdou umístěnou střelou zpoza vápna.

Střídající Kodýdek zazářil!

Brankostroj domácích se nezastavil ani ve druhém poločase. V 52. minutě agilní Ticháček zblízka zvyšoval na 5:0. Útočně naladěný Pačejov pak pozapomněl na zadní vrátka a dovolil soupeři v 55.minutě Markem Drapákem snížit na 1:5.

Pak přišly velké chvíle střídajícího Jana Kodýdka. Na hřiště se dostal v 61.minutě, ale během 27 minut stačil vystřihnout klasický hattrick! Jedna branka hezčí než druhá. V 68. minutě poslal Ticháčkův centr z voleje přímo do šibenice. V 73. minutě vymetl další pavučinku technickou střelou z hranice vápna a v 88. minutě zužitkoval další centr Ticháčka.

V druhém poločase, hlavně v jeho závěru, Pačejovští spálili mnoho dalších šancí. Ztráta koncentrace dovolila v poslední minutě po rohovém kopu hostům kosmeticky upravit výsledek Zdeňkem Paulem.

Autor: Tomáš Cihlář

TJ Sokol Pačejov
Tomáš Cihlář: "Je třeba vyzdvihnou u domácích kolektivní výkon, snahu o útočný fotbal, z individualit pak již zmíněný Kodýdkův hattrick, úspěšný debut Adama Koláříka a aktivitu Pepy Ticháčka – kanadské bodování 2 + 4. Zápas velmi dobře a citlivě řídila před 80 diváky trojice zkušených rozhodčích – Petr Komanec, Antonín Liškutín a Václav Špiral. "

O. Štěpán [-] - V. Panuška [-] (84. F. Sedláček [-] ) , M. Štětina [-] , A. Kolářík [-] , V. Klásek [-] , J. Hlůžek [-] , J. Hosnedl [-] , J. Ticháček [-] , M. Mareš [-] (59. J. Kodýdek [-] ) , F. Kába [-] (71. J. Klásek [-] ) , M. Kubáň [-]

TJ Sokol Lhota B
L. Böhm [-] - M. Drapák [-] , Z. Paul [-] , J. Dorňák [-] , L. Novák [-] , M. Cink [-] , J. Humeník [-] , A. Nejdl [-] , J. Švík [-] , F. Rohrer [-] , M. Kučera [-]

ŽK: 58. J. Švík .
Počet diváků: 84. Rozhodčí: Komanec Petr - LIŠKUTÍN Antonín, ŠPIRAL Václav.