28.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2017-2018

--

--

Chlumčany si odváží z Košutky tři body

21

Chlumčany si poradily s Košutkou, ta sice vzdorovala, ale bez vstřelené branky se vyhrát nedá.

Do vedení šli hosté

Do zápasu vešly lépe Chlumčany, které přijely jako outsideři. Diktovaly tempo hry a dokázaly si vytvářet slibné šance, které ale nedotáhly do  konce. Buďto nepřesně zakončily nebo je vychytal domácí brankář.

Jedinou výjimku, kdy se v 10. minutě po straně individuálně prosadil Havlík a přihrávkou pod sebe od brankové čáry našel Vojáčka, který pohotově levou nohou prostřelil domácího brankáře - 0:1. První půle ale nebyla tak jasná, protože domácí Košutka se snažila také hrát a postupně se jim to dařilo více a více, avšak nikterak nebezpečně.

Tudíž první poločas vyzněl lépe jak herně tak i výsledkově pro hosty z Chlumčan.

Výsledek už se nezměnil

Ve druhém už žádná branka nepadla, i přes velký tlak, který si Košutka dokázala vytvořit, ale Chlumčany byly jak nedobytná tvrz.

Zápas tedy skončil 0:1 pro Chlumčany, které získávají tak další 3 body.