26.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2017-2018

--

Mochtín nedokázal vzdorovat Křimicím

29. V. Kuneš , 30. M. Mašek , 39. T. Křen - 18. J. Dolejš
21

Nedělní zápas I.A třídy mužů v Křimicích rozhodli ve svůj prospěch domácí fotbalisté již v prvním poločase. Mochtín se sice po poločase zlepšil, ale na body nedosáhl.

Prví poločas rozhodl

První poločas patřil zcela jednoznačně domácím fotbalistům, Mochtín absolutně nestíhal.

Domácí jsou sice na sestupovém 14. místě tabulky, přesto byli fotbalovější, bojovnější, důraznější a šli cílevědomě za vítězstvím.

Do vedení poslal Mochtín Jiří Dolejš, když v 18.min. šikovně tečoval hlavou míč do sítě centrovaný z rohového kopu – 1:0. Pak ale již stříleli góly jen domácí hráči.

Ve 29. min. srovnal na 1:1 dorážkou V.Kuneš, o pouhou minutu později posílá Křimice do vedení Mašek, který zůstal ve vápně neobsazený, pohodlně zakončuje k tyči - 2:1.

Mochtínu se vůbec nedařilo a ve 39. min. znovu inkasoval. Tentokráte po prohraném autovém vhazování na půlce soupeře založili domácí rychlý brejk, který gólově zakončuje T.Křen - 3:1.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala

Po přestávce se Mochtín sice viditelně zlepšil, vyrovnal hru, ale brankově se nikdo z hostujících hráčů neprosadil. Domácí se dostali dvakrát do brejkových akcí, ale ty jim zlikvidoval golman Petr Kodeš, výsledek se již neměnil.