19.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2017-2018

V plzeňském derby uspěl Bukovec

0

V derby padlo celkem pět gólů. Ve vyrovnaném utkání se nakonec radovali hosté.

Hosté předvedli lepší start

Cely zápas měli domácí územní převahu, hodně centrů a standardek, ale nedá se říct, že  by měli kvanta šancí. Hosté jsme využili první brejk, kdy Vraštil vybojoval míč, narazil si a skóroval - 1:0.

Domácí vyrovnali na 1:1 po dobrě kopnutém centru, který propadl až do brány. Střelcem byl Pelnář.

Hosté šli vzápětí opět do vedení. Na 2:1 upravil Bláha po tom, co gólman neudržel balon.

Dva góly ve druhé půli

Ve druhém poločase domácí opět tlačili. Gólově se prosadili hosté. Ve 47. minutě se trefil se Nový, zvýšil tak na 1:3.

Jeden z centrů domácích se nakonec ujal a byl to opět Pelnář - 2:3.

Poté už se žádná šance neujala a hosté se ak mohli radovat.

SK Plzeň - Bukovec
Filip Vraštil: Pro nás zlaté body, ale musíme je potvrdit doma ve čtvrtek s Horažďovicemi.