18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Křoví B utrpělo krutou prohru

0

Vysokým vítězstvím se rozloučili hráči Velkého Meziříčí C se sezonou, ve které skončí na pěkném čtvrtém místě.

Hosté z Velkého Meziříčí C jasně porazili rezervu Křoví. Brankové hody hosté otevřeli v jedenácté minutě a postupně skóre navyšovali. Po faulu Jiřího Datinského, uzavřel poločas proměněnou penaltou na 4:0 nejstarší hráč na hřišti a také nejlepší hráč utkání Libor Smejkal starší. Ve druhém poločase to byl již koncert  jednoho mužstva, který uzavřel střelou do šibenice Lukáš Chalupa.

TJ Sokol Křoví B
Lukáš Midrla, trenér V. Meziříčí C: V hodně kombinované sestavě jsme nestačili na velmi mladý a běhavý celek hostů.

FC Velké Meziříčí C
Lukáš Machát, trenér V. Meziříčí C: Od první minuty jsme domácí přehrávali. Velkou zásluhu na našem vítězství měl nejstarší hráč na hřišti Libor Smejkal starší, který hrál ve středu hřiště výborně.

J. Kašpar [-] - R. Kalvoda [-] , L. Mencler [-] , P. Křístel [-] , M. Kvasnica [-] - R. Matyáš [-] , M. Nevídal [-] , P. Datinský [-] , J. Datinský [-] - M. Fronc [-] , J. Pekárek [-]

D. Sysel [-] - L. Machát [-] , L. Chalupa [-] , R. Hlávka [-] , J. Novotný [-] (46. L. Liška [-] ) - M. Nevoral [-] , E. Smejkal [-] , L. Prchal [-] , L. Smejkal st. [-] - T. Šlitr [-] , T. Kuřátko [-] (69. J. Večeřa [-] )

ŽK: 48. P. Křístel - 82. L. Prchal .