17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

Souboj o druhou příčku zvládlo lépe Březí

73. M. Kulík , 90. J. Barbořík - 5. D. Dostál , 10. M. Sysel , 55. M. Sysel , 70. Z. Vala , 79. M. Sysel
0

Za stálého deště se hrál zápas, ve kterém padlo celkem sedm branek. Vítězstvím se na druhé místo tabulky vyšvihlo mužstvo Březí.

První půle se v deštivém zápase nesla ve znamení tlaku hráčů z Březí. Toho využili hosté k brzkému vstřelení dvou branek. I po zbytek první půle mělo Březí více ze hry hlavně ve středu hřiště. Do druhého poločasu přece jen Osová Bítýška hru vyrovnala. Chvílemi i svého soupeře přitlačila, přesto hosté dokázali přidat další dvě branky. Až po té se dokázali prosadit domácí, kdy se Kulík prosmýkl obranou a k tyči snížil na 1:4. O pět minut později vrátil čtyřbrankový náskok Březí Michal Sysel, který završil hattrick. V poslední minutě zkorigoval výsledek střídající Barbořík.

SK Osová Bítýška B
Večeřa Jan, trenér Osové Bítýšky: Hosté hráli výborný fotbal a zaslouženě vyhráli.

TJ Březí-Březské
Gruber Jiří, vedoucí Březí: V první půli jsme byli lepší. Po změně stran nás domácí přitlačili, přesto jsme dokázali i díky třem brankám Michala Sysla dovést zápas do vítězného konce.

V. Božek [-] - M. Zeman [-] , N. Božek [-] (72. J. Barbořík [-] ) , L. Sýkora [-] , D. Juráček [-] - V. Bednář [-] (58. J. Večeřa [-] ) , P. Habán [-] , O. Zeman [-] (51. T. Karmazín [-] ) , P. Malý [-] - J. Šimek [-] , M. Kulík [-]

J. Tunkr [-] - S. Tvarůžek [-] (15. J. Jobánek [-] ) , P. Šimek [-] , R. Šmarda [-] , L. Staněk [-] - D. Dostál [-] , T. Habán [-] (63. V. Bedřich [-] ) , Z. Vala [-] , A. Crha [-] - M. Sysel [-] , J. Gruber [-]

Hráči zápasu: V. Božek - M. Sysel .