12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

Jiří Gruber vystřílel Březí remízu

0

Poslední Křoví překvapivě bodovalo se čtvrtým celkem tabulky.

Favorizované Březí si v prvním poločase vypracovalo více  šancí, ale neproměnilo je. Do šaten se proto šlo za vyrovnaného stavu 1:1. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a každé z mužstev vstřelilo opět po brance. Spokojenější mohli být nakonec domácí, kteří si připsali cenný bod.

TJ Sokol Křoví B
Lukáš Midrla, funkcionář Křoví: Dnes se myslím zrodila spravedlivá remíza.

TJ Březí-Březské
Martin Běloch, obránce Březí: Měli jsme vyhrát, byli jsme v zápase lepší, ale neproměnili jsme mnoho šancí, hlavně v prvním poločase.

R. Kalvoda [-] - M. Kvasnica [-] (79. J. Kašpar [-] ) , P. Karmazín [-] , M. Nevídal [-] , L. Mencler [-] (83. J. Kašpar [-] ) - P. Musil [-] , L. Koudelka [-] , P. Křístel [-] , P. Kvasnica [-] - P. Liška [-] , J. Pekárek [-]

J. Tunkr [-] - M. Běloch [-] , P. Šimek [-] , R. Šmarda [-] , L. Staněk [-] , A. Crha [-] - D. Dostál [-] , J. Jobánek [-] , J. Gruber [-] - M. Vokřál [-] (75. O. Crha [-] ) , M. Sysel [-]

ŽK: 10. J. Pekárek , 38. P. Liška , 72. P. Kvasnica , 85. L. Koudelka - 62. M. Běloch .
Hráči zápasu: P. Karmazín - M. Sysel .