17.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Kožlí si další domácí výhru pohlídalo

12

Kožlí v této sezóně sbírá body jako na běžícím páse a nic na tom nedokázali změnit ani hráči Dolního Města, kteří přijeli jako hosté na krásný pažit v Kožlí

Do poločasu dvoubrankové vedení Kožlí

Domácí Kožlí je na svém hřišti jen těžko k poražení a hosté z Dolního Města se o tom přesvědčili velmi záhy. Kožlí na svého soupeře pořádně vlétlo a drželo otěže zápasu ve svých rukou. Obrovskou šanci, kdy šli sami na branku však neproměnili. Brankáři Vencovi se podařilo držet čisté konto pouze do 18. minuty. Přízemní centr do vápna vyvolal skrumáž, ve které se nejlépe zorientoval Mikula a otevřel gólový účet zápasu. Deset minut na to zvyšoval po dlouhém centru na 2:0 Matěna. Další nepříjemnou ranou do plánu hostí bylo natažení lýtka středního záložníka Mišty a jeho následné nucené střídání. Víc zajímavých událostí první půle nenabídla.

Kožlí nepřipustilo zdramatizování zápasu

Ve druhém poločase se hostům nepřestala lepit smůla na paty. Již v 52. minutě museli opět nuceně střídat, jelikož si rameno zranil jejich nejlepší útočník Tichý. Po hodině hry hostující obranu krásně vymanévrovali domácí útočníci. Zakončující Smítka zasunoval balon do prázdné brány. V této chvíli byl již zápas rozhodnut. Hra se odehrávala především uprostřed hřiště a hosté se již k jakémukoliv zdramatování utkání nedostali, naopak musel ještě párkrát zasahovat brankář Venc. Z Kožlí tak hosté odjeli poraženi v poměru 3:0

SK Kožlí
Miloš Březina, sekretář: Zápas v režii Kožlí. Dost se hrálo uprostřed hřiště, bez větších šancí na obou stranách. Trošku ospalé utkání. Asi to bylo počasím.

TJ Rebel Dolní Město
Jakub Kočí, záložník: Docela hladké vítězství z poměru domácích. My jsme nebyli schopni dát gól. Nějaké šance jsme sice měli, ale žádné vyložené tutovky.

SK Kožlí
M. Šafařík [-] - J. Makovec [-] , K. Makovec [-] , V. Šťastný [-] , A. Příhoda [-] - M. Geher [-] , L. Pešek [-] , J. Matěna [-] , D. Mikula [-] - M. Pokorný [-] , J. Smítka [-] (70. P. Procházka [-] ) -

L. Venc [-] - M. Mišta [-] (27. V. Boleš [-] ) , O. Pojezdný [-] , A. Janák [-] , D. Švanda [-] , J. Kočí [-] , J. Krupička [-] , J. Sklenář [-] (79. D. Štěpánek [-] ) , F. Tichý [-] (52. T. Zikmunda [-] ) , A. Vápeník [-] , L. Doležal [-]

ŽK: 10. K. Makovec , 37. L. Pešek , 37. J. Matěna , 49. V. Šťastný , 53. M. Geher - 54. A. Janák .
Hráči zápasu: M. Šafařík - L. Venc .
Místo: Kožlí. Počet diváků: 82. Rozhodčí: Niederle Zdeněk - DOČKAL Lukáš, NOVÁK Vojtěch.