16.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2017-2018

--

Věžnice na vlastním hřišti nezaváhala, Dlouhou Ves porazila o tři branky

11. J. Prokeš , 46. J. Žeguc (vl.) , 64. D. Cakl , 82. D. Cakl - 54. O. Svoboda
10

Šestnácté kolo nabídlo také souboj dvou sousedů středu tabulky. Oba týmy měly před utkáním shodně 16 bodů. Zápas nakonec dopadl jednoznačně pro domácí Věžnici.

V prvním poločase pouze jediná branka

Začátek vypadal lépe pro hosty z Dlouhé Vsi, kteří do zápasu vlétli aktivně a vytvořili si několik brankových příležitostí. Využít však nedokázali ani jedinnou. Naopak - jediný úspěšný střelecký pokus přišel z brejku domácích. Na svědomí ho měl Jan Prokeš, jenž se prosadil v 11. minutě. Pak přišla pro hosty další rána, zranil se jejich elitní střelec Pospíchal, což mělo za následek velké otupení jejich ofenzivní síly. V prvním poločase další branka nepadla. Gólově bohatší poločas měl teprve přijít.

Tři branky v síti hostí rozhodly

Druhý poločas začal hodně neštastně pro hostující ekipu a zejména pro Jiřího Žeguce, jenž si vstřelil nevlastní gól. Naději pro hosty vykřesal v 54. minutě Svoboda, avšak deset minut na to skóroval David Cakl. Stejný hráč utkání rozhodl v 82. minutě, když stanovil výsledek zápasu na konečných 4:1.

TJ Dlouhá Ves
Martin Lukačina, záložník: Myslím si, že jsme měli více ze hry, ale totálně jsme propadli v koncovce.

SK Věžnice
D. Drahoš [-] - J. Enderle [-] , J. Prokeš [-] (90. . Novotný [-] ) , T. Klement [-] (80. M. Krupička [-] ) , M. Chalupník [-] , S. Šimoníček [-] , D. Cakl [-] (85. R. Tecl [-] ) , O. Prokeš [-] , M. Fikejz [-] , A. Drahoš [-] , M. Drahoš [-]

J. Vácha [-] - V. Krečman [-] , T. Němec [-] (80. M. Höfer [-] ) , J. Eis [-] , M. Kunášek [-] - V. Cibulka [-] , J. Žeguc [-] (75. P. Šrámek [-] ) , M. Lukačina [-] (67. M. Henzl [-] ) , J. Lukačina [-] - P. Pospíchal [-] (38. N. Vojta [-] ) , O. Svoboda [-]

ŽK: 35. M. Drahoš , 73. D. Cakl - 84. M. Höfer .
Hráči zápasu: D. Drahoš , O. Prokeš .
Místo: Věžnice. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Culka Ladislav - BOHUNĚK Miloslav, ODVÁŘKA Jan.