15.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Víska splnila úlohu favorita

0

Do Vísky se pro body moc často nejezdí, tentokrát kombinaci domácího bojovného týmu a těžkého terénu odnesly Hněvkovice

Do poločasu 1:1

Utkání začala lépe Víska, která byla aktivnější a vytvářela si šance. Přestože domácí neproměnili penaltu, dlouho smutnit nemuseli, jelikož v 19. minutě otevřel skóre zápasu Šlechta. Branku se mu podařilo vstřelit hlavou po centru ze standardní situace. Poté se hra vyrovnala a do šancí se dokázaly dostávat i hostující Hněvkovice. Jejich tři samostatné úniky ovšem brankou neskončily, zdálo se, že střelci nejsou ve své kůži. Nakonec se jim srovnat podařilo gólem do šatny, když se ve 43. minutě z volného kopu prosadil Nulíček. Stav o půli byl tedy 1:1.

Víska urvala vítězství

Šance hostí rapidně snížila červená karta, kterou vyfasoval po druhé žluté Rajdl. Hněvkovice se přesto úspěšně praly s početnějším soupeřem a hra byla i nadále vyrovnaná. V 79. minutě ovšem přišel úder. Opět se trefil domácí Šlechta a opět to bylo hlavou. Hosté se poté snažili utkání vyrovnat, podařilo se jim dokonce Vísku zatlačit a vytvořit si velké příležitosti. Tvrdou střelu pod břevno vytáhl brankář Lukeš, jindy zase domácí obránce vykopával míč z brankové čáry. Víc už hosté nestihli a z Vísky tak odjeli bez bodu po prohře 2:1

Sokol Víska z.s.
Lukáš Málek: S výsledkem jsme spokojeni. Hru se nám většinu zápasu dařilo kontrolovat až na závěr zápasu, který jsme si nepohlídali, nedrželi jsme míč a hosté se dostali k několika velkým šancím.

TJ Sokol Hněvkovice
Zdeněk Rajdl: Z našeho pohledu remízové utkání, které vyhrála šťastnější Víska. Penalta byla nařízena správně.

Z. Lukeš [-] - M. Benák [-] (55. M. Houdek [-] ) , R. Hýbl [-] , B. Psota [-] , J. Krupička [-] , R. Sadílek [-] , J. Šlechta [-] , L. Fikar [-] (64. A. Křivský [-] ) , D. Kufr [-] , L. Málek [-] , P. Lacina [-]

M. Peroutka [-] - O. Šťastný [-] , P. Rajdl [-] , P. Končel [-] - J. Těšínský [-] , L. Vavrla [-] (75. Z. Rajdl [-] ) , M. Pajer [-] - J. Chyba [-] (70. T. Pajer [-] ) , J. Šťastný [-] , M. Nulíček [-] - J. Vošický [-]

ŽK: 50. B. Psota - 6. P. Rajdl . ČK: 58. P. Rajdl .
Hráči zápasu: Z. Lukeš , J. Šlechta .
Místo: Víska. Počet diváků: 50.