14.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

První jarní zápas Pohledec prohrál

0

V utkání rezervních týmů se lépe dařilo domacímu Víru, který porazil Pohledec a dorovnal ho bodově v tabulce.

Domácí tým se hned od úvodu prezentoval kombinační hrou po zemi. Do střeleckých šancí se však spíše dostávali agilní hosté. To platilo pouze do 19. minuty, kdy se ze závaru ve vápně prosadil Macháček. Ve 33. minutě po milimetrovém pasu od Halušky vsítil branku Kluj a upravil tak výsledek na poločasových 2:0. Po změně stran byl obraz hry totožný. Domácí se snažili držet míč, hosté hrozili rychlými výpady. V 64. minutě po chybě domácího brankáře snížil Bártek na 2:1. Na jeho branku domácí rychle odpověděli, když v 72. minutě po přetaženém centru propálil hradbu těl Skoumal a upravil tak výsledek na konečných 3:1. Poté se již na hřišti nic zvláštního neudálo, za zmínku stojí pouze parádní volný kop hostujícího Bártka, který orazítkoval pouze spojnici tyčí.

Jiskra Vír B
Martin Haluška, trenér Víru: „Jednoznačné vítězství našeho týmu.“

TJ Pohledec B
Petr Skalník, trenér Pohledce: „První jarní zápas nám střelecky nevyšel. Po bojovném výkonu jsme prohráli.“

J. Skoumal [-] - A. Trefil [-] , J. Dufek [-] , E. Čech [-] , J. Kluj [-] - M. Svoboda [-] (82. P. Jílek [-] ) , V. Kolář [-] , M. Haluška [-] , V. Skoumal [-] - J. Martínek [-] (46. Z. Hovorka [-] ) , P. Macháček [-]

L. Novotný [-] - M. Skalník [-] , J. Pustina [-] , L. Jambor [-] , V. Šaroun [-] - P. Mrázek [-] (46. J. Rous [-] ) , P. Skalník [-] , Z. Pestr [-] , M. Pestr [-] - D. Bártek [-] , J. Švanda [-] (65. A. Jinek [-] )

ŽK: 25. M. Svoboda , 59. E. Čech , 63. J. Skoumal , 73. P. Macháček - 22. Z. Pestr , 79. L. Jambor .
Hráči zápasu: M. Haluška , V. Skoumal - J. Švanda .