25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2014-2015

--

Béčko Měřína si vyšláplo na Rovečné a uštědřilo mu pětibrankový debakl

0

Měřín neměl slitování a porazil vysoko 5:0 o postup bojující Rovečné.

Po vyrovnaném začátku se začal prosazovat Měřín. V 16. min se střelecky zapsal Horák David a zanedlouho vstřelil branku po přihrávce Horáka Crkal a zvýšil na 2:0.  Do poločasu ještě zvýšil Kožený ( 43. minuta ). Druhá půle byla už jen o jednom týmu - Měřínu, který diktoval tempo zápasu a v 61. min. se prosadil Pospíchal. Deset minut na to stanovil konečný výsledek 5:0 opět Pospíchal.

TJ Jiskra Měřín B
Stanislav Bartušek, trenér Měřína: Po věchnovském debaklu jsem nedoufal, že se náš tým může takto zvednout.

J. Chvátal [-] - D. Horák [-] , M. Kožený [-] (64. D. Hrůza [-] ) , P. Král [-] , P. Pospíchal [-] - F. Panáček [-] (82. L. Štreit [-] ) , T. Bumbálek [-] (74. J. Krčál [-] ) , T. Uchytil [-] , V. Procházka [-] - V. Crkal [-] (58. D. Kolouch [-] ) , M. Coufal [-]