20.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2014-2015

--

--

Jívoví veze výhru z Rovečného

0

V souboji o eventuelní druhou postupovou příčku vyhrálo Jívoví na horké půdě v Rovečném 1:0.

Domácí Rovečné nastoupilo do zápasu bez šesti hráčů základní sestavy. Hned ve třetí minutě se rozhodlo o osudu zápasu, když svoji nabídnutou šanci využil Havlíček. Ve druhém poločase se dostalo Rovečné do dvou šancí, ale neuspělo. Jívoví si konec zápasu pohlídalo a odvezlo si tak důležité tři body.

TJ Sokol Rovečné
Radovan Polách, trenér Rovečného: Postrádali jsme šest hráčů a na hřišti to bylo znát. Jívoví bylo fotbalovější , výsledek je spravedlivý.

M. Petr [-] - L. Bednář [-] (40. J. Fousek [-] ) , M. Bartoň [-] , J. Šenkýř [-] , R. Doskočil [-] - M. Bartoš [-] , M. Petr [-] , M. Dlouhý [-] , T. Prudký [-] - K. Jančík [-] , A. Klimeš [-]