18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2014-2015

--

--

Jan Buchta rozhodl o vítězství Sněžného

0

Sněžné navázalo na vítězství v Ujčově a doma porazilo Rožnou. O vítězství rozhodl dvěmi brankami Jan Buchta.

V utkání dvou týmů, které spolu sousedí v tabulce, bylo vše otevřené. Obě mužstva se snažila útočit jak po zemi, tak vzduchem, ale většina pokusů končila na připravené obraně, popřípadě na výborných brankářích. Do vedení se dostalo Sněžné po střele Taubera, kterou těsně před brankovou čárou ještě dorazil Buchta. Úvodní poločas byl jinak nepříliš bohatý na oku lahodící kombinace. Ve druhé půli se hostující Rožná snažila prosadit všemi možnými způsoby. Ve hře bylo hodně kontaktů a střetů. Úsilí vyrovnat stav nakonec svým druhým gólem zmařil hostům Buchta, znovu po přihrávce Taubera a domácí už mohli hrát o něco jistěji. Domácí Sokol se tak mohl radovat z čistého konta a vítězství 2:0.

TJ Sokol Sněžné
Ladislav Střešňák, trenér Sněžného: Jednalo se o zasloužené vítězství, především po kvalitním výkonu útočného dua.

SK Rožná
Marek Navrátil, hráč Rožné: Hřiště bylo v horším stavu, což nám dělalo velké potíže. Sněžné využilo po našich chybách dvě příležitosti a tím vyhrálo i celý zápas.

D. Štegner [-] - M. Střešňák [-] (46. L. Pondělíček [-] ) , M. Vašek [-] , M. Škapa [-] , J. Beneš [-] - F. Karmazín [-] (80. M. Chrást [-] ) , O. Forchtsam [-] , L. Štourač [-] , D. Štegner [-] - L. Tauber [-] , J. Buchta [-]