16.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2014-2015

--

--

V zápase bohatém na branky vyhrál Měřín

0

Jívoví se výhrou mohlo posunout na druhé místo v tabulce, které bude za určitých okolností i postupové.

Do utkání lépe vstoupili domácí a v 28. minutě po centru skóroval hlavou Vokoun. Do přestávky zůstalo skóre nezměněno. Po změně stran se vše podstatné událo v poslední dvacetiminutovce. Nejprve v 68. minutě navýšil vedení domácích Hrad. Měřínští se radovali z dvoubrankového náskoku jen dvě minuty, když po chybě domácí obrany snížil Koukola. V 79. min Pospíchal střelou k tyči znovu uklidnil domácí fanoušky, kteří si ale nabitého náskoku užili jen tři minuty. Jívoví podruhé v zápase rychle kontrovalo a snížilo na 3:2 Hejtmánkem. Poté v samém závěru přišla Jonášova chvíle. Na půlce si narazil míč s Davidem Horákem a samostatným únikem stanovil konečný výsledek zápasu na 4:2.

TJ Jiskra Měřín B
Stanislav Bartušek, trenér Měřína: Po bojovném výkonu celého mužstva jsme si tři body zasloužili a tím pádem i získali.

R. Hošek [-] - P. Kolouch [-] (75. D. Hrůza [-] ) , L. Štreit [-] (65. P. Chaloupka [-] ) , D. Jonáš [-] , D. Horák [-] - T. Uchytil [-] (51. P. Pospíchal [-] ) , T. Hrad [-] (89. D. Kolouch [-] ) , F. Panáček [-] - J. Vokoun [-] , M. Hladík [-]