15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2014-2015

--

--

Rožná si s chutí zastřílela a rezerva Radešínky si odvezla debakl

0

Hlavně zásluhou domácího snajpra Jiřího Vyžrálka a jeho tří vstřelených branek dokráčela Rožná k pohodlnému vítězství.

V zápase dvou sousedů v tabulce se vše podstatné odehrálo v prvním poločase, kdy domácí  Rožná udávala tempo hry a měla hru jasně pod kontrolou. Druhý poločas byl o něco vyrovnanější, ale  Rožná přidala ještě 2 branky a vyhrála vysoko  8:1.

SK Rožná
Lubomír Korbička (Rožná): Začali jsme plnit úkoly, které jsme si dali před sezónou z čehož vyplývalo, že soupeř dělal chyby, měli jsme dobrý přechod do útoku a dobře jsme proměňovali šance, které se nám nabídly. Výsledek zápasu předčil naše očekávání

FK TJ Radešínská Svratka B
Tomáš Strachoň (R.Svratka B: I přes podprůměrnou kvalitu hřiště, jsme odehráli alespoň průměrné utkání. Bohužel jsme nebyli schopni vytvářet si šance a dělali jsme spoustu chyb.