15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2014-2015

--

Vír se po domácí výhře přiblížil druhému místu v tabulce

0

V souboji dvou týmů ze stejným názvem Jiskra byla úspěšnější ta domácí Vírská.

Po vzájemném oťukávání jako první zahrozili domácí, útočnou akci po křídle však trestuhodně neproměnili. Hosté hrozili především dlouhými auty do pokutového území. Po jednom z nich rozezvučeli hlavou břevno. Domácí si během prvního poločasu vytvořili ještě několik slibných příležitostí, žádná však neskončila v síti. Druhý poločas se odehrával především ve zhuštěném středu hřiště, kde docházelo k mnoha soubojům o míč. Prvního gólu se diváci dočkali po hodině hry, kdy obrana hostů nedokázala zareagovat na rychle vhozený aut a po následném centru skóroval hlavou Rychlý . O pár minut později se v pokutovém území  objevil zcela volný Rejda a pohodlně zvyšoval na 2:0. Poté již chybělo utkání větší nasazení a zápas se pouze dohrával.

Jiskra Vír
Marek Matuška (Vír): I přes silnou marodku se nám podařilo porazit pro nás velice nepříjemného soupeře. Tudíž s výsledkem panuje maximální spokojenost.

TJ Jiskra Měřín B
Richard Lavička (Měřín B): Domácí hráči byli po většinu utkání lepší a zaslouženě zvítězili.