20.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2017-2018

Dražické béčko tak tak udrželo vybudovaný náskok

56. J. Růžička , 79. M. Kolář (vl.) - 1. R. Volek , 26. M. Pavlík , 52. V. Tesař
4

SK Ratibořské Hory B
Stanislav Buřič (trenér): Proti druhému mužstvu tabulky III. třídy jsme začali velice špatně a hned v 1. minutě jsme po nedůrazu naší obrany inkasovali první branku. Poté jsme sice hru v poli vyrovnali, ale k brance soupeře jsme se moc nedostávali, naopak náš soupeř ve 26. minutě po nevydařeném výkopu našeho brankáře svoje vedení zvýšil. Do druhého poločasu jsme vystřídali dva hráče a začali jsme být aktivnější, ale v 52. minutě jsme z přímého kopu inkasovali třetí branku. Hned po čtyřech minutách se z našeho přímého kopu nádherně trefil Jaroslav Růžička a snížil na 1:3. I poté jsme byli aktivnější a po závaru před soupeřovou brankou jsme v 79. minutě po vlastní brance soupeře snížili na 2:3. Do konce utkání se nám ale bohužel vyrovnat nepodařilo, neboť soupeř si již své vedení pohlídal. Našim hráčům děkuji zejména za výkon ve druhém poločase. V našem posledním utkání tohoto ročníku III. třídy nastoupíme v sobotu 9.6. od 15.00 hodin na hřišti Sokola Vlkov.

T. Hoffmann [-] - L. Jelínek [-] (46. L. Balík [-] ) , M. Janošík [-] , A. Fišer [-] , D. Feichtinger [-] , J. Růžička [-] , S. Katolický [-] , D. Říha [-] , J. Vaněk [-] , M. Blovský [-] , V. Říha [-] (46. J. Slunečko [-] )