21.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

--

16

Pustověty - Šanov měl k dispozici pouze deset lidí, o to těžší zápap jej čekal. Domácí také dávají sestavu horko těžko dohromady, ale početně soupeře o jeden kus převyšovali. Průběh zápasu byl ale zajímavý, o body se hrálo do poslední minuty.

Krásné góly

Pustověty vstoupily do utkání lépe, ale neproměňovaly své šance, kdy míče létaly často nad branku. Až po půl hodině hry se domácí celek dostal do vedení, když Hovorka napřáhl a míč poslal o břevno do branky – 1:0. Krátce po něm se trefil ze střední vzdálenosti krásně Hůla – 2:0. První půle se odehrávala převážně na polovině Šanova, který si za poločas nic nevytvořil a do kabin se šlo za dvougólového vedení domácích.

Senzační vyrovnání body nepřineslo

I vstup do druhého dějství patřil domácím, kteří své vedení krátce po hodině hry navýšili, když se trefil V. Bičovský – 3:0. Šanov ale přispěchal s rychlou odpovědí dvě minuty po té, kdy se trefil A. Sekyra – 3:1. Další gól zaznamenali opět hosté a trestali tak herní výpadek domácích, konkrétně to byl Nobilis – 3:2. V 78. min. se Šanov dočkal zaslouženého a překvapujícího vyrovnání, které zařídil svým druhým zásahem A. Sekyra – 3:3. O vítězi tohoto zápasu rozhodla 88. min. a gól Krejčího, který vystřelil svému týmu tři body. Pustověty se tak dočkaly vítězství, které ale vůbec nemuselo být. Šanov si za vyrovnání třígólového manka zaslouží obdiv, ale na body to bohužel pro něj nestačilo.