14.kolo, Středočeský | Mělník | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Jeviněves ve druhém poločase vyzrála na Řepín

0

Po sérii nepříliš povedených přípravných utkání, kdy nejdříve podlehli rezervě Velvar 4:0, poté nestačili na tým Straškova 1:3, v deseti zvítězili nad Břízou 4:1 a nakonec na mělnické umělce po boji podlehli Bechlínu 1:2, se doma Jeviněvští postavili proti hostům z Řepína.

Oproti podzimnímu utkání se tým Řepína nedostával tolik do ofenzívy a byli to spíše domácí, kteří tlačili do útoku. Za první poločas si Řepín vypracoval jednu gólovou šanci po zaváhání domácí obrany, ale útočník pálil jen do připraveného golmana. Domácí byli v zakončování aktivnější, ale v prvním poločase bez gólové efektivity, když orazítkovali pouze břevno brankové kontrukce.

Teprve po osmi minutách druhé půle ukázal Honza Broft svou technickou vybavenost, proháčkoval se z levé strany do pokutového území a střelou na vzdálenější tyč nedal brankáři šanci. I nadále domácí tlačili hosty do defenzívy s touhou po gólové pojistce a ta přišla čtvrt hodiny po první brance kdy Jirka Kokšál tváří v tvář přehodil vyběhnuvšího golmana a dotlačil míč do prázdné branky před dobíhajícími obránci hostí. Pak už si domácí až na petiminutový výpadek nenechali otěže utkání vzít z rukou a zaslouženě vybojovali 3 body. „Zrcadlo nastaví“ Jeviněvským příští utkání s Vehlovicemi, přičemž se bude muset vyrovnat hned s několika absencemi.

Autor: Jaroslav Kysela