23.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2017-2018

41. V. Turek , 81. M. Šobr (p.) - 36. M. Falta
11

Libiš - Výrazně ohrožené sestupem Rejšice zavítaly na půdu Libiše, která stále myslí na návrat do divize. Po diskutobilním závěru nakonec Libiš hosty udolala.

Na každé straně jedna branka

Prakticky po celý zápas byla libiš lepším týmem. Drželi více míč na svých kopačkách, ale nepodařilo se proměnit žádnou šanci. Hosté naopak využili chyby v libišské obraně a ve 36. min. se zásluhou Falty dostali do vedení - 0:1. To ale mělo jepičí život. O pět minut později totiž domácí srovnali po centru do vápna a po sklepnutí pod sebe mířil přesně Turek - 1:1.

Z výhry neměli domácí ani radost

I druhý poločas byli aktivnější domácí hráči. Rejšice čekaly na protiútoky, do kterých se moc nedostávaly. Hra se přiostřila. Bylo k vidění plno soubojů. V 80. min. vstoupili do akce páni rozhodčí. Ve vápně byl zcela jasně faulován Dušek a pískala se penalta, jenže této situaci předcházel jasný ofsajd, ale pomezní rozhodčí nechal hru pokračovat. A tak po dohadách o minutu později poslal Šobr svůj celek do vedení - 2:1.

SK Rejšice
Miroslav Hruška, trenér: "Už nemám chuť něco komentovat a psát. To, co se děje, je už vrchol. Nejvíce smutné je, že po zápase za Vámi přijde trenér a vedení soupeře a omlouvají se nám, že oni za to nemůžou. Tomu se už můžu jenom smát."