21.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2017-2018

--

Nové Strašecí odjíždělo ze Lhoty s krutou porážkou

31. M. Kudela , 45. E. Adjei , 50. M. Šalamoun (p.) , 86. S. Ibe , 87. M. Kudela - 23. M. Kaválek
10

Lhota - V posledních zápasech dobře hrající Nové Strašecí zajíždělo do nedaleké Lhoty. I přes brzké vyloučení se povedlo hostům skórovat a dostat se do vedení. Lhota ale poté zápas otočila

V posledních vteřinách zajistil vedení Adjei

Po vyrovnaném úvodu utkání zahrozili jako první hosté, ale střela L. Mrázka šla těsně vedle. V 15. min. odpískal hlavní rozhodčí spornou penaltu na Kudelu. Míč si vzal Borek, ale z bílého bodu jeho pokus Pešek chytil.

V 19. min. se červenalo, když sudí Polák za údajné nadávání Kudelovi vyloučil Kapka. O dvě minuty později dobrovolně střídal Ducár, který již měl žlutou kartu, když šel přes půli hřiště vysvětlit svůj názor hlavnímu rozhodčímu a posléze zamířil rovnou ke střídačce.

Novostrašečtí se přesto dostali do vedení po krásné ráně Kaválka z přímého kopu ve 23. min. - 0:1.

Ve 31. min. srovnal hlavou Kudela po centru ze strany, když se uvolnil mezi dvěma bránícími hráči.

V poslední minutě prvního poločasu Lhota dokonala obrat, taktéž po centru, kdy na přední tyči nikdo míč netečoval, ten proletěl těsně nad hlavou hráčů a našel si ho Adjei a hlavou poslal Lhotu do vedení - 2:1.

Šalamoun se z druhé penalty už nemýlil

Do druhé půle šli hosté s jasným cílem - utkání dohrát a pokud možno v deseti lidech.

V 50. min měli domácí výhodu další penalty po faulu na Zlatu a tu už Šalamoun proměnil - 3:1. S verdiktem nesouhlasil hostující brankář a byl odměněn žlutým napomínáním.

Patnáct minut před koncem šel sám na brankáře Kudela, ale Pešek mu zmenšil střelecký úhel a špičkou kopačky vytěsnil jeho pokus mimo.

Další branka padla v 86. min. po centru a vrácení míče Neumanna do vápna a Ibe propálil vše před sebou - 4:1.

Skóre uzavřel hned o minutu později Kudela po individuální akci - 5:1.

TJ Sokol Nové Strašecí
Miroslav Procházka, trenér: "Již před zápasem nastaly komplikace, když se při rozcvičce zranil Pařízek. Další přišla s vyloučením Kapka a o chvíli poté se nechal dobrovolně vystřídat Ducár vzhledem k situaci, jaká byla na hřišti. Přesto jsme se dostali po krásném gólu Kaválka do vedení, které nám bohužel nevydrželo příliš dlouho. I přes dlouhou část o deseti lidech jsme neodehráli špatný zápas. Soupeř dal navíc poslední dvě branky až v závěru. Nyní máme doma Poříčany a s těmi musíme získat tři body."