--

V Chrastavě se hrálo jen na jednu branku. Lídr potvrdil postup!

13. J. Beneš - 15. D. Pánek , 18. D. Pánek , 20. M. Hundák , 29. M. Ujec , 38. M. Ujec , 48. D. Pánek (p.) , 70. M. Hundák
7

Domácí celek vedený kapitánem Štajnerem se ve 13. minutě ujal vedení Benešem, ale o dvě minuty později výkop gólmana Vašíčka vysunul do úniku D. Pánka a bylo srovnáno - 1:1. O dvě minuty později D. Pánek skóroval podruhé po asistenci od Kakrdy 1:2. V 19. minutě poslal Gorol do šance Hundáka a ten pohotově poslal na - 1:3. Ve 29. minutě skóroval Ujec, jemuž na gól asistoval D. Pánek a ve 37. minutě zvyšoval znovu Ujec na 1:5.

Po přestávce by ve vápně faulován D. Pánek a nařízenou penaltu bezpečně proměnil - 1:6. Brankový účet zápasu uzavřel Hundák (pravačkou) - 1:7. Zbytek zápasu již Živaničtí dohrávali v eufórii neboť bylo jasné, že tříbodový zisk v Chrastavě bude mít postupové balení. Pozápasová radost byla nebetyčná!

TJ Spartak Chrastava
L. Zika [-] - T. Radzinevičius [-] , J. Štajner [-] , L. Čurgali [-] , F. Henzl [-] , M. Řezka [-] (23. J. Novák [-] ) , M. Rozmajzl [-] (80. M. Čuřík [-] ) , J. Beneš [-] , D. Wolf [-] , P. Rozmajzl [-] (65. M. Zoul [-] ) , L. Melichar [-] (46. L. Uzel [-] )

TJ Sokol Živanice
M. Vašíček [-] - O. Herzán [-] , P. Motyčka [-] , P. Zdeňka [-] , M. Ujec [-] (72. F. Pánek [-] ) , L. Polák [-] , M. Hundák [-] (71. D. Petrus [-] ) , M. Buriánek [-] (84. L. Trupl [-] ) , T. Kakrda [-] , R. Gorol [-] (80. O. Novotný [-] ) , D. Pánek [-] (74. M. Staněk [-] )

ŽK: 29. M. Rozmajzl .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Mudra Zdeněk - PASTYŘÍK Vladimír, ŠPINDLEROVÁ Zuzana.