Dvůr ztratil tříbrankové vedení a prohrál na penalty

62. P. Tomeš (vl.) , 77. J. Dalekorej , 81. D. Jarolím - 12. M. Hruška , 17. M. Hruška (p.) , 58. Z. Tauchman
7

report...

Tohle může naše fotbalisty ještě hodně mrzet! Svěřenci trenéra Milana Ujce po domácí smolné porážce od Živanic zajížděli složit reparát do Vykáně a nedaleko Českého Brodu zpočátku nic nenasvědčovalo špatnému konci. Už ve 13. minutě se pěknou ranou z hranice šestnáctky prosadil Martin Hruška a stejný hráč o chvíli později proměnil pokutový kop za faul na Dana Křížka.
Po přestávce domácí zahrozili střelou do tyče, ale místo snížení skóre v 58. minutě zvýšil Zdenda Tauchman povedenou hlavičkou již na 0:3! Hosté možná v domnění rozhodnutého výsledku prostřídali, to se ale ukázalo jako velká chyba. Po odstoupení Vlasty Karala s Martinem Hruškou totiž domácí ovládli střed hřiště. Jejich hru oživil hvězdný David Jarolím a bylo zle. Nejprve si nešťastný vlastní gól vstřelil Petr Tomeš, na 2:3 v 77. minutě snížil Dalekorej a právě bývalý reprezentant v 82. minutě zařídil vyrovnání.
Zmar Dvoráků vyvrcholil v penaltovém rozstřelu, kdy se ze čtyř exekutorů prosadil jen Křížek. Při ostatních střelách nemusel domácí gólman ani zasahovat.