--

Rezerva na body v Letohradu nedosáhla

10

report...

V tabulce tonoucí Letohrad se potřeboval chytit stébla naděje a v souboji zástupců Pardubického kraje k tomu měl možná poslední příležitost. Po úvodních minutách neurovnané hry šli domácí do vedení gólem Čady, který zužitkoval centr Štěpána a využil nedorozumění v zadních řadách pardubické obrany s gólmanem Šmídem. O šest minut později neobsazený Kabourek střelou do odkryté branky zvýšil letohradský náskok na 2:0.     Po změně stran hosté usilovali o kontaktní gól a povedlo se. Po kombinaci trojice Jarosz, Kudrna a Gašpar posledně jmenovaný snížil skóre na 2:1. Smazat náskok soupeře ale již Pardubičtí nedokázali, naopak po brejkové akci tři minuty před koncem pojistil tříbodový zisk Tichý, když střelou z úhlu prostřelil gólmana Šmída - 3:1.   zdroj: http://fkpardubice.cz