--

--

0

Report....

Letohrad v dohrávce 16.kola přivítal soupeře ze vzdálené Chrastavy. Domácí překvapili hosty v úvodu zápasu aktivní hrou. Už v první minutě vyzkoušel pozornost brankáře Zoula domácí útočník Kabourek. Jeho první střelu dokázal chrastavský brankář ještě zneškodnit. O necelou minutu později už bylo na letohradském stadionu veselo. Na druhou Kabourkovu střelu hostující brankář nedokázal včas zareagovat , a umístěná střela k tyči, skončila v brance. Hosté se po obdržené brance probrali, byli častěji na míči, ale to bylo asi z jejich strany vše co dokázali. Obrana Letohradu pracovala bezchybně a do zakončení hostující hráče nepouštěla. Ve 35.minutě mohl Letohrad navýšit vedení, ale střela Týfy skončila pouze na břevně. Ve 40.minutě zase chyběl ke vstřelení branky J. Štěpánovi jediný krok. Ve druhém poločase se domácí zlepšili, kontrolovali hru a do zakončení se obě mužstva dostávala sporadicky. Druhou branku měl na kopačkách v 72 minutě Tichý, ale neuspěl. Uklidnění v domácích řadách přišlo v 75.minutě. Týfa získal na polovině soupeře míč a rychlým přechodem do pokutového území našel Jedličku, který vstřelil druhou branku Letohradu a utkání skončilo zaslouženým vítězstvím domácích 2:0 .

FK Letohrad
O. Volšík [-] - O. Kail [-] (65. R. Krystl [-] ) , J. Štěpán [-] (72. M. Lorenc [-] ) , P. Štěpán [-] , P. Jeníček [-] , T. Kabourek [-] (52. J. Hiller [-] ) , R. Tichý [-] , E. Týfa [-] (85. D. Preclík [-] ) , R. Macek [-] , M. Vaniš [-] , T. Jedlička [-] (78. M. Čada [-] )

TJ Spartak Chrastava
M. Zoul [-] - T. Radzinevičius [-] , L. Suk [-] , J. Štajner [-] , M. Čuřík [-] , J. Kouba [-] , F. Henzl [-] , M. Rozmajzl [-] , J. Novák [-] (84. A. Cušnír [-] ) , P. Rozmajzl [-] (46. L. Čurgali [-] ) , M. Kopecký [-]

ŽK: 27. L. Suk , 60. M. Zoul , 78. M. Rozmajzl , 87. L. Čurgali .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: JANÍČEK Marek - NOVOTNÝ Miroslav, DRÁBEK Drahoslav.