--

--

--

--

66. M. Klimeš , 70. M. Boček , 72. D. Rohla , 77. M. Chaloupka , 87. M. Boček (p.)
9

Chomutov vyhrál o víkendu podruhé v řadě a nadále se nachází v klidném středu tabulky poté, co do sítě domácích Hrobců nasázel pět branek. Chomutovští fotbalisté zvítězili vysoko 5:0 a na sestupové pásmo mají s počtem 41 bodů velký náskok.

Ačkoliv Chomutov vstupoval do zápasu v roli papírového favorita, Hrobce hosty poměrně dlouho držely na uzdě a během úvodních pětačtyřiceti minut udržely čisté konto, takže do kabin se odcházelo po prvním poločase za bezbrankového skóre.

Po přestávce se ovšem probudil v týmu Chomutova spící tygr, který se do svého soupeře pořádně zakousl. V 66. minutě otevřel skóre Klimeš a hra domácího týmu se zhroutila, když během jedenácti minut inkasoval čtyři góly a nakonec prohrál vysoko 5:0.

FC Chomutov, s.r.o.
Facebook: „ Chomutovští fotbalisté jsou ve formě! Dnes zvítězili na půdě předposledních Hrobců 5:0.“

SK Hrobce
V. Sailer [-] - P. Fary [-] , J. Šimral [-] , P. Matoušek [-] , J. Kühn [-] - T. Belák [-] (41. K. Kejval [-] ) , M. Polák [-] , A. Kühn [-] - V. Kala [-] , J. Neuman [-] , P. Slavíček [-]

R. Zaťko [-] - D. Zahradník [-] , T. Kunart [-] , J. Hyneš [-] , M. Boček [-] , V. Kubík [-] , M. Chaloupka [-] , M. Klimeš [-] , L. Svoboda [-] , P. Gedeon [-] , D. Rohla [-]

ŽK: 71. P. Matoušek - 57. J. Hyneš , 67. M. Chaloupka .
Počet diváků: 33. Rozhodčí: Aubrecht Jan - NEHASIL Lukáš, VYHNANOVSKÝ Milan.