--

--

Nový Bor proti silnému soupeři na první výhru v sezóně nezavázal

7

Nový Bor v posledním kole ukončil dlouhou sérii porážek a poprvé v sezóně 2017/18 dokázal zvítězit, jenže hned během následujícího víkendu ho čekal náročný zápas na hřišti vedoucích Velvar, které roli favorita potvrdily a zvítězily rozdílem třídy 3:0.

O osudu utkání rozhodlo uprostřed prvního poločasu osm minut, během kterých se prosadili na domácí straně Velvar Pavlíček a Chrobák. Nový Bor dva rychle inkasované góly zaskočily a ve zbytku prvního poločasu se marně snažil se zápasem něco udělat.

Ve druhém poločase už domácí kontrolovali hru a povinnou výhru proti poslednímu celku tabulky za tři body si utéci nenechali. Naopak, pouhých šest minut před koncem zápasu vstřelil třetí gól domácího celku Křtěn a přidal pojistku na jeho výhře.