--

--

--

7

Český Brod v sobotu vyrazil k diviznímu utkání do Neratovic, kde od úvodních minut potvrzoval roli favorita a vytvořil si dvoubrankové vedení, jenže domácí po přestávce předvedli skvělý comeback a v penaltách následně dokonali obrat.

Český Brod se nachází na druhém místě tabulky a proti Neratovicím se chtěl přiblížit vedoucím Velvarům. Úvodní poločas šel ze strany hostí podle plánu, když se po půlhodině hry prosadil Makovský a těsně před přestávkou vstřelil domácím gól do šatny Jindřich. Český Brod vedl 2:0.

Hodně dlouho to navzdory snaze domácích vypadalo na výhru Českého Brodu, jenže závěrečných deset minut se odehrálo v režii Neratovic, které předvedly seznační comeback. V dresu domácího týmu se nejprve 7 minut před koncem prosadil Vorasický a v poslední minutě Škarecký.