--

--

--

--

Marek Tóth vystřelil Kladnu tři body v Neratovicích a prodloužil jeho vítěznou sérii

10

Kladno zavítalo ve 22. kole Divize B na hřiště Neratovic, odkud si odvezlo všechny tři body, a zaznamenalo třetí vítězství v řadě. Neratovice-Byškovice naopak podruhé v řadě prohrály a se ziskem 38 zůstávají ve středu tabulky. Kladno je třetí a na vedoucí Velvary ztrácí čtyři body.

Fotbalisté Kladna udeřili po necelé půlhodině hry a úvodní gól zápasu byl nakonec vítězný. Marek Tóth si naběhl na centr Čížka a mohl se společně se svými spoluhráči běžet radovat. Hosté si do přestávky vedení pohlídali a ve druhém poločase už o něj nechtěli zbytečně přijít.

Kladno se ve druhém poločase soustředilo především na defenzivu a ani vysoké centry Neratovicím nepomohly k dosažení kýžené vyrovnávací branky, naopak. V poslední minutě utkání zpečetil vítězství Kladna po pěkné přihrávce Růžičky skvěle hrající David Čížek.

FK Neratovice-Byškovice
Facebook: „Trápení pokračuje, dnes jsme podlehli 0:2 SK Kladnu na svém stadionu.“

A. Malík [-] - V. Regner [-] , V. Vorasický [-] , J. Pajkrt [-] , T. Chlumecký [-] - L. Novák [-] (66. R. Hrdý [-] ) , A. Ďurinda [-] (46. K. Zelenka [-] ) , M. Škarecký [-] , M. Barták [-] (76. D. Weiner [-] ) , R. Kokoška [-] - J. Kozák [-] (46. L. Gazdík [-] )