--

--

Převýšov vyrazil do Záp a odváží si tři body po těsné výhře

16

Na gól si diváci v Zápech dlouhou dobu počkali, ke zklamání domácích ji ale v 69. minutě vstřelil hostující Bastin. Trefa byla nakonec vítězná.

Pitákův pokus obrana vyrazila

Nějakou tu dobu si fanoušci počkali na velkou akci a ta přišla ve 21. minutě, když se po rohovém kopu prosadil do zakončení Piták, jehož nepříliš tvrdou, ale přesnou střelu jeden z hráčů Převýšova vyrazil. Pět minut před koncem prvního poločasu se domácí po krásné kombinaci dostali až do zakončení, jenže Jelínkovu střelu vyrazil Dunda kopačkou mimo.

Drtivý tlak Záp ke gólu nevedl

Po návratu na hřiště to zkusil v 53. minutě Bareš, který si udělal prostor ke střele a nakonec napálil tyč. V 56. minutě propukla na hřišti oslava, když se po standardce prosadil hlavou Svoboda, po chvíli však přišel hvizd rozhodčího, který domácímu hráči odpískal ofsajdové postavení. Před koncem sedmé desetiminutovky se nezdálo, že by z velkého úhlu mohl Bastin uspět, jenže dělovka útočníka Převýšova k překvapení všech hráčů včetně Frydrycha skočila v síti – 0:1.

Snahu o vyrovnání mohl dotáhnout ke zdárnému konci Putz, když si narazil balon a vystřelil, ale trefil pouze tyč. V 79. minutě se potvrdil Dunda svůj povedený výkon dalším zákrokem proti střele zpoza vápna. Domácí Zápy se vrhly do útoku a okénka v obraně využil Veselka, který svůj samostatný únik nedokončil, Frydrych naděje svých spoluhráčů zákrokem udržel. Ještě tři minuty před koncem pak Převýšov trefil tyč. Proti místy drtivému tlaku Záp v závěru to měli hosté těžké, v čele s Dundou své vedení udrželi.