--

Poslední Nymburk v Králově Dvoře bojoval, dvougólové manko nesmazal

39. J. Bican , 47. M. Procházka - 76. R. Artemuk (p.)
16

Cábelíci se prosadili před koncem prvního poločasu a své vedení navýšili hned po návratu z kabin. Nymburk se nevzdal a z penalty snížil, jenže na srovnání stavu už nedosáhl.

Bicanův úspěch před koncem poločasu

Králův Dvůr odehrál zápas proti poslednímu týmu tabulky, jenže Nymburk se v posledních kolech hodně zlepšil a tak se rozhodně nedalo očekávat jednoduché klání. Nerozhodný stav vydržel dlouho, než před koncem poločasu přihrál Břížďala ze středu hřiště na levou stranu pod sebe Novákovi, který odcentroval balon na útočnou polovinu, kde poté Bican zamířil sám na Přibyla a uspěl – 1:0.

Artemuk snížil z pokutového kopu

Výhodu samostatného úniku využil po návratu z kabin Procházka, který technickou střelu Přibyla překonal – 2:0. Zápletka přišla v 75. minutě, když Novák fauloval ve vápně a Nymburk mohl rozehrát pokutový kop, který proměnil Artemuk – 2:1. V závěru Chlapec zatáhl za záchrannou brzdu, když soupeře složil na zem a inkasoval červenou kartu. V deseti fotbalistech už hosté snahu o vyrovnání do zdárného konce nedotáhli.