--

--

--

25

Tatran Sedlčany se představil ve 28. kole Divize A na domácím hřišti proti Dobříši a lokální příbramské derby mělo jednoznačný závěr. Dobříš na svého soupeře vlétla a na rozdíl od domácího týmu se dokázala hned čtyřikrát prosadit.

Od začátku to byl zápas s mírnou převahou Tatranu. Domácí hráči nepouštěli soupeře do šancí a to samé platí o hostech. Hosté hrozili ze standartek, ale domácí obrana všechno vyřešila. Největší šance se zrodila před brankou hostů ve 39. minutě, kdy se uvolnil ve čtverci Kdolský a vystřelil do protipohybu brankáře, ale trefil jen jeho vytrčenou nohu.

Stejná situace se opakovala ve druhém poločase po akci Lípy. Místo toho aby Tatran vedl 2:0, přišla chyba stopérů a v 72. minutě si s nimi pohrál Puchmajer, který poslal Dobříš do vedení. Hra Tatranu se zhroutila jako domeček z karet a po chybách ještě inkasovala třikrát.

Nejdříve v 78. minutě dlouhý aut prodloužil Šrain do branky, hned o minutu později Puchmajer navýšil vedení Dobříše svým druhým gólem v zápase na 3:0 a střídající Krůta čtyři minuty před koncem utkání dovršil dílo zkázy - 4:0.

TJ Tatran Sedlčany
Jiří Voráček (vedoucí týmu): „ Obdržet za čtrnáct minut čtyři branky je obrovská ostuda! Ale když se podíváme na tabulku, tak zjistíme, že jsme třetí nejhorší tým v obdržených brankách. Už jsme jich na jaře obdrželi 32 a to jsou ještě dva zápasy do konce soutěže.“

M. Vančát [-] - M. Kdolský [-] , D. Němec [-] , L. Soldát [-] , J. Vystyd [-] , M. Dvořák [-] (74. D. Krůta [-] ) , K. Kvěch [-] (74. T. Senft [-] ) , P. Lípa [-] , P. Haas [-] , J. Repetný [-] (53. M. Hájek [-] ) , L. Brotánek [-]