--

--

45. T. Tauber , 51. F. Persán , 64. T. Tauber , 81. T. Tauber , 85. T. Tauber - 77. A. Kasík
27

Český Krumlov se v sobotu představil v domácím prostředí proti Jankovu, jehož naděje na záchranu zřejmě definitivně zhasly. Domácí zásluhou fantastického představení Taubera zvítězili vysoko 5:1 a udělali významný krok k záchraně.

V úvodním poločase dlouho gól nepadal a Jankov držel nadějný nerozhodný výsledek, za kterého mu k důležitým třem bodům stačil vstřelit jeden gól, jenže situace se změnila těsně před přestávkou, když skóroval Tauber, na jehož branku navíc krátce po přestávce navázal Persán. Jankov se marně snažil po dvou inkasovaných gólech zvednout a další nepříjemné chvíle ho teprve čekali.

Český Krumlov si dělal chvílemi na hřišti, co chce. Po hodině hry Tauber skóroval podruhé v zápase a domácí vedli už 3:0. Kasík sice poté dokázal v dresu Jankova snížit, jenže krátce na to Tauber zkompletoval devět minut před koncem zápasu hattrick, ke kterému za pár okamžiků přidal ještě jeden gól, takže nakonec do sítě zklamaných jankovských fotbalistů nastřílel celkem čtyři branky a odehrál fantastické utkání.