--

--

Roudné si odvezlo z Dobříše tři body, neporazitelnost domácích skončila

0

Dobříš, nacházející se nedaleko od města Příbrami, v sobotu odpoledne nastoupila k prvnímu jarnímu zápasu, ve kterém na svém hřišti přivítala Roudné. Domácí neremizovali jedenáctkrát v řadě a dělali si zálusk na další body. Její sérii čtyř vítězství ale ukončilo Roudné, jenž si z Dobříše odvezlo body po výhře 2:1.

MFK Dobříš
Martin Hemr (předseda klubu): „ Zápas se hrál na velmi těžkém terénu za trvalého sněžení a silného větru. To samozřejmě mělo vliv na kvalitu hry obou mužstev. Hra byla především o nakopávání balonu a čekání na chybu soupeře. Povedlo se nám vést od 3. minuty 1:0, ale soupeři se do poločasu povedlo skóre otočit na 1:2. První gól soupeře padl po tečované střele z třiceti metrů, druhý po neubráněné standardní situaci. Ve druhém poločase jsme byly lepším týmem přesto se nám zápas otočit nepodařilo.“