19.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Krize Obrataně se prohlubuje, tentokrát si odvezla "bůra" z Kamenice nad Lipou

0

Domácí Kamenice nad Lipou B má na jaře formu a poráží silné soupeře. Jedinou ztrátu zaznamenali fotbalisté kamenické rezervy v minulém kole v Žirově. Utkání s Obrataní se rozhodovalo v 2. poločase a velký podíl na zisku 3 bodů pro domácí má střelec hattricku Jan Růžička. Obrataň prohrála všechna 4 jarní utkání a propadá se tabulkou stále níž.

V prvním poločase, který skončil nerozhodně  1 : 1 byla hra vyrovnaná.

Nejdůležitější události:

V 9. minutě otevřel skóre Růžička Jan po pěkné přihrávce ve vápně –    1 : 0.

Ve 20. minutě se dostal ve vápně k míči Pučálek a nedal Mifkovi šanci  - 1 : 1.

27. minuta – Hadač David střílí nad břevno.

39. opět Hadač , tentokrát vedle tyče.

Druhý poločas již patřil domácím.

47. minuta Růžička Jan – střela vedle tyče.

55. minuta Růžička Jan dostává míč do běhu a umístěnou střelou nedává brankáři šanci  2 : 1.

63. minuta opět Růžička Jan na 3 : 1 po pěkné akci dokončuje hatrick.

66.  4 : 1 Filípek po samostatné akci  zvyšuje.

89.  5 : 1 David hlavou po rohovém kopu – umístěná střela.

90. Pučálek snižuje na konečných  5 : 2.

TJ Slovan Kamenice nad Lipou B
M. Nováček, vedoucí týmu: Odehráli jsme dobrý zápas a za druhý poločas jsme si zasloužili vyhrát. Nejlepším hráčem utkání byl Jan Růžička, který vstřelil hattrick.

L. Mifka [-] - P. Klusáček [-] (78. J. Pfaur [-] ) , L. Hadač [-] , A. Schober [-] , L. Novák [-] - L. Kašparec [-] , V. Kupka [-] , V. Spěváček [-] (70. P. Zdeněk [-] ) , P. Macháček [-] (65. M. David [-] ) - D. Hadač [-] (46. T. Filípek [-] ) , J. Růžička [-] (73. D. Růžička [-] )