23.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2017-2018

Rožná deklasovala Bohdalec

30

Bohdalec prohrál v Rožné a klesl na poslední místo tabulky.

Domácí třikrát skórovali

V neděli se hrál zápas mezi týmy, které jsou na opačných stranách tabulky. Domácí tým Rožné vstoupil do utkání skvěle, protože už v 1. minutě vedl 1:0. Filip Humpolík nahrál Adamovi Korbičkovi do vápna, ten udělal kličku obránci a vstřelil první gól. Rožná nebyla daleko od druhé branky, ale gólman hostí vyrazil střelu Marka Navrátila na břevno. Ve 21. minutě se hostům ošklivě zranil Jan Sklenář a musel být vystřídán. Domácí se snažili navýšit své vedení, a to se jim povedlo v 38. minutě. Marek Navrátil šel do brejku a přihrál do běhu Ondrovi Kroupovi, který zvýšil na 2:0. O šest minut později Rožná opět skórovala. Konkrétně Filip Humpolík, kter&yac ute; dlouhý míč sklepl na Marka Navrátila a ten mu přihrál do běhu. Filip se už nemýlil a zvýšil na 3:0.

Rožná nastřílela další čtyři branky

Z druhého poločasu uběhlo pouze 5 minut a domácí opět navýšili. Jiří Kroupa se dostal tváří v tvář gólmanovi a zvýšil na 4:0. V 56. minutě přihrával pod sebe do vápna Adam Korbička, ale obránce hostí si míč srazil sám do brány. Na toto už nemohl gólman zareagovat. V 61. minutě vyslal Marek Navrátil do brejku Jiřího Vyžrálka, který zvyšoval na 6:0. Poté už hra neměla moc náboj, ale stejně Rožná vstřelila ještě 7. gól. K míči se dostal Ivoš Pokorný a střelou k tyčce dal konečnou tečku zápasu.

SK Rožná
Marek Navrátil: V zápase jsme byli lepší a zaslouženě vyhráli. Hostům se bohužel zranil Jan Sklenář, tak doufejme, že bude brzy v pohodě.

TJ Jiskra Bohdalec
Jan Sklenář:

SK Rožná
J. Beran [-] - K. Beran [-] (46. P. Navrátil [-] ) , D. Krajčo [-] , P. Kunc [-] , T. Sýkora [-] - J. Kroupa [-] , O. Kroupa [-] , M. Navrátil [-] , A. Korbička [-] - F. Humpolík [-] (59. I. Pokorný [-] ) , J. Vyžrálek [-] (67. J. Švestka [-] )

R. Skryja [-] - J. Sklenář [-] (21. I. Hřebíček [-] ) , P. Jaša [-] , R. Morkus [-] , L. Jaša [-] , V. Petříček [-] , V. Ambrož [-] , T. Kotas [-] , J. Dostál [-] , T. Dostál [-] , J. Ambrož [-]

Hráči zápasu: A. Korbička .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: KOCOUR Erik - BERAN Jaroslav (N), JANEČEK Martin (N).