18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2017-2018

Strážek konečně zabral a porazil Losenici!

34

Strážek výhrou přeskočil o jeden bod v tabulce Velkou Losenici.

Domácí dvakrát skórovali

V 18. kole domácí tým Strážku hostil tým z Velké Losenice. Strážek potřeboval nutně bodovat. Už v 8. minutě se po krásném centru z levé strany od Pepy Cimbálníka prosadil po dorážce Jaroslav Valík - 1:0. Zápas se spíše odehrával ve středu hřiště. Ke konci 1. poločasu byl ve vápně faulovaný domácí útočník Jaroslav Melichar a rozhodčí ukázal na penaltu. Na starost si ji vzal faulovaný Melichar a proměnil na 2:0.

Strážek kontroloval průběh druhé půle

Začátkem druhého poločasu se hosté vrhli více do útoku, byli lepší na hřišti, ale žádnou větší šanci si nevytvořili . V 71. minutě domácí obránce Kupský krásně trefil míč z půli hřiště, který zapadl až za záda hostujícího golmana - 3:0. O tři minuty později zvyšují domácí střelou  Martina Christiana za hranicí velkého vápna na 4:0. Hostujícím hráčům se podařilo do konce zápasu snížit dorážkou z přímého volného kopu na 4:1. Ke konci zápasu se už moc toho nestalo a stav zůstal stejný 4:1.

TJ Strážek
Josef Cimbálník: V zápase jsme potřebovali naplno bodovat, proto jsem za dnešní výhru velmi rád.

TJ Velká Losenice
Miloš Němec: To, co jsme hráli v prvním půli, to snad ani nebyl fotbal. Nechápu, proč na domácím hřišti hrajeme lépe než venku. Náš výkon se snad ani nedá hodnotit... Je mi líto našich fanoušků, kteří se na nás jeli podívat.