25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

Rozsochy rozhodly ve druhém poločase!

26

Rozsochy získaly v Nové Vsi body důležité k udržení v soutěži.

První poločas skončil nerozhodně

Poslední  domácí soutěžní utkání sehrálo Noveské Béčko proti dlouholetému rivalovi z Rozsoch. I když  byli domácí  dle tabulky mírnými favority, proti tomuto soupeři se jim dlouhodobě nevede.

Zápas  začal vyloženou šancí domácích, ale Petr Bureš po centru Pepi Ondřejky trefil jen břevno.Hosté odpověděli  na domácí šanci také  Petrem Burešem, ale i on se sám proti Čížkovi mezi tři tyče netrefil. První branku nakonec po mírném tlaku vstřelili domácí. To se trefil podél brankáře  Juračky, Kuba Šandera. Hosté ale po hrubé chybě domácí obrany dokázali v 31.minutě srovnat, když  nabídnuté šance od Toma Nečase využil Honza Smolka.Poločas tak skončil 1:1.

Rozsochy se ve druhém poločase čtyřikrát prosadily

Druhé  dějství začali opět  lépe domácí  a z úvodního tlaku vytěžili v 58. minutě vedoucí branku. Trefil se po pěkném  sťuknutí Petra Bureše Petr Šandera. V 63.minutě už ale bylo opět  srovnáno, když  nedorozumění domácí obrany využil mladý David Juračka. V 79.minutě bylo pro domácí ještě hůře, protože vítěznou branku vstřelil dorostenec Stáňa Padrtka.A když  se oba šikovní dorostenci v 83.a86.minutě trefili pěknými střelami z dálky, prodloužili domácím sérii špatných výsledků proti tomuto soupeři.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík: V zápase jsme sice do šedesáté minuty dominovali na míči, ale od vyrovnávací branky jsme soupeře nechali hrát, což se nám vymstilo.

TJ Rozsochy
Michal Strachoň: Z naší strany velice podvedené utkání. Domácí hráli velice dobře, ale mi jsme svým přístupem a aktivní hrou nedovolili, aby skórovali více jak dvakrát, a i na tyto branky jsme dokázali rychle zareagovat a vyrovnat. Po příchodu mladých dorostenců jsme zápas otočil na naši stranu a zaslouženě zvítězili. Dnes patří pochvala celému týmu za předvedený výborný výkon.

T. Čížek [-] - T. Nečas [-] , J. Šandera [-] , J. Ondřejka [-] (22. V. Bureš [-] ) , T. Nejedlý [-] , S. Kubík [-] , D. Šatný [-] , P. Bureš [-] , M. Miluška [-] , F. Šandera [-] (62. J. Bureš [-] ) , P. Šandera [-]