22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

Bobrová rozhodla po změně stran

28

Rozsochy podlehly Bobrové a nadále hrají o záchranu v okresním přeboru.

První půle skončila nerozhodně

Utkání bylo od začátku vyrovnané, první se osmělili domácí, ale střela Juračky letěla těsně vedle. Hosté odpověděli stejně, ale Hájek svou šanci neproměnil. Další dvě střely hostů letěli nad branku. V 18. minutě se zastřeloval Bureš, když centrovaný míč od Andrejse kroutil hlavou pod břevno, ale hostující brankář zasáhl spolehlivě. Ve 26. minutě Bureš svým důrazem dvakrát vybojoval míč a prosadil se i proti vybíhajícímu brankáři. 1:0
Hosté byli chvíli pod tlakem, ale dokázali se z něj vymanit a Koutecký pěknou střelou z dálky k tyči ve 39. minutě dokázal vyrovnat.

Bobrová rozhodla ve druhé půli

Do druhého poločasu lépe vstoupili hosté, když po dlouhém výkopu brankáře se nedohodli Šafránek se Střešňákem a pro Svobodu už bylo ve 49. minutě snadné rozvlnit síť domácích. 1:2
 V 61.minutě se Svoboda prosadil podruhé, když se ve vápně obtočil kolem bránícího hráče a pod brankářem domácích rozvlnil znovu síť domácích. 1:3
Domácí se snažili něco s výsledkem udělat, ale hra se jim vůbec nedařila. Kučera netrefil branku a další jeho střela mířila doprostřed. Hosté se dostávali do brejků, ale branka se jim podařila vstřelit až v 85. minutě Dvořákem. 1:4
Do konce utkání už branka nepadla a hosté si odvážejí zaslouženou výhru.

TJ Rozsochy
Michal Strachoň: Dnešní utkání se nám nevydařilo. První poločas jsme ještě zvládli, ale ve druhém poločase, po rychle obdržené brance jsme se nedokázali do zápasu vrátit. Bojujeme ovšem dál a v příštím utkání budeme chtít předvést lepší výkon.

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček: " Asi zasloužená výhra, pro domácí možná trochu krutá. Kromě čtyř gólů zůstalo ještě pár šancí nevyužitých. "

TJ Rozsochy
M. Střešnák [-] - M. Šafránek [-] , E. Šibor [-] , J. Nebola [-] (58. P. Kučera [-] ) - L. Andrejs [-] , P. Prášil [-] (86. P. Juračka [-] ) , S. Padrtka [-] (69. J. Špaček [-] ) , D. Juračka [-] (72. T. Zítka [-] ) , O. Urbánek [-] - A. Jaroš [-] , P. Bureš [-] -

T. Flek [-] - J. Svoboda [-] , J. Stupka [-] , P. Laštovička [-] , M. Hájek [-] , T. Hrbek [-] (77. M. Srnský [-] ) , R. Kratochvíl [-] (46. J. Ptáček [-] ) , P. Dvořák [-] , D. Roháček [-] , K. Flídr [-] , J. Koutecký [-]

ŽK: 3. J. Nebola , 59. P. Prášil , 69. P. Kučera - 24. T. Hrbek , 83. J. Svoboda .
Hráči zápasu: J. Svoboda .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - PRÁŠIL Bohumil (N), PADRTKA Radek (N).