20.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

9. P. Šustr , 13. M. Kalina , 24. M. Kalina , 52. P. Šustr , 54. L. Němec (p.) , 59. M. Kalina , 70. L. Němec , 73. L. Němec - 69. J. Horký
35

Křoví porazilo Jívoví a zdramatizovalo situaci na konci tabulky.

Křoví vstřelilo tři branky

Domácí tým od úvodních minut diktoval tempo a průběh hry. Domací se dostávali do mnoha brankových příležitostí,které v průběhu prvního poločasu proměnili pouze tři.

Domácí přidali další branky

V druhé půlce se děj utkání nezměnil a i po všech proměněných šancích skončilo utkání velice zaslouženým vítězstvím domácích v poměru 8:1. Hatrickem se v utkání blýsknul Lukáš Němec a Martin Kalina.

TJ Sokol Křoví
Lukáš Midrla: Zcela zasloužená výhra našeho týmu v tomto utkání. Na utkání bude potřeba navázat bodové hned v úterní domácí dohrávce proti O. Bítýšce .