18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

2. M. Miluška , 17. D. Šatný , 42. J. Nečas (p.) , 45. J. Nečas (p.) , 74. J. Nečas - 16. L. Kozel
35

Rezerva Nové Vsi si v domácím prostředí poradila s Radostínem.

První poločas nabídl pět branek

Za vyloženě letního počasí  sehrála rezerva Nové Vsi na svém hřišti utkání proti týmu z Radostína. Zápas rozehráli lépe domácí,  jenž už ve druhé  minutě vedli 1:0.To se hlavou trefil po centru Tomáše Nečase Míra Miluška.Hosté se po rychle obdržené brance snažili o vyrovnání a zasypali domácí obranu spoustou nebezpečných centrů.Domácí odolávali tlaku hostů, až do 16. minuty,  kdy se po dobře rozehraném přímém kopu trefil neobsazený Lukáš Kozel. Domácí odpověděli  na obdrženou branku o minutu déle, kdy se k odraženému míči dostal Davidv Šatný a střelou k tyčce vrátil domácím vedení.Za stavu 2:1 chtěli domácí uklidnit hru, ale přechodová rozehrávka do útočného pásma se jim i díky presování hostů dlouho nedařila. Hosté naopak nedali skvělým dostupovaním a rychlým  přechodem do útoku  domácí  obraně odpočinout.Klíčovou častí  zápasu  se ukázala dvouminutovka před koncem poločasu,  v níž  se po dvou nařízených penaltách trefil domácí středopolař Honza Nečas. Do kabin tak šli domácí za pro ně velmi příjemného stavu 4:1.

Domácí přidali jednu branku

Ve druhém poločase domácí  čekali tlak hostů, který trval z hruba patnáct minut, ale víc než pár závarů po rohových kolech z něj nevytěžili.Od 60.minuty to byli naopak domácí, kteří  si vytvořili několik  nadějnych šancí, ale ujala se jen střela po třetí skorujiciho Honzy Nečase.A když v posledních deseti minutách zahodili hosté po ztrátě koncentrace domcich své tři největší šance,  skončil zápas jednoznačně 5:1.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík: Výsledek plně neodpovídá obrazu hry, ale je to o gólech a ty mi jsme dali.Těší mě produktivita, kterou jsme rozhodně neměli v minulém zápase.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Jiří Pešek: V zápase s Novou Vsí jsme v poli nebyli horším mužstvem,ale po našem nedůrazu v obranné činnosti dokázal soupeř pohodlně zakončovat a navyšovat skóre.Naše příležitosti jsme bohužel nevyužili,tím pádem jsme nemohli pomýšlet na nějaký bodový zisk.

T. Čížek [-] - V. Beneš [-] , J. Nečas [-] , T. Nečas [-] , M. Miluška [-] (33. V. Bureš [-] ) , S. Kubík [-] , D. Šatný [-] , P. Bureš [-] , J. Nečas [-] , F. Šandera [-] (55. M. Klement [-] ) , P. Šandera [-]

D. Homola [-] - J. Večeřa [-] , P. Dvořák [-] , S. Berka [-] , R. Fňukal [-] , L. Kozel [-] - J. Kozel [-] (76. D. Krča [-] ) , D. Hrbek [-] (46. L. Dvořák [-] ) , D. Toman [-] (71. J. Novotný [-] ) - P. Císař [-] , R. Večeřa [-] -

ŽK: 56. J. Nečas - 45. D. Homola , 51. R. Večeřa , 72. L. Dvořák . ČK: 85. L. Dvořák .
Hráči zápasu: J. Nečas .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: ZADINA Petr - JŮDA Pavel, DOSTÁL Tomáš.