17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

--

Radostín překvapivě vyloupil Počítky

5. D. Toman , 57. J. Kozel
33

Posílené Počítky se mohly výhrou dostat do čela tabulky, ale podlehly doma Radostínu.

Radostín se dostal do vedení

Počítky se doma střetly s Radostínem nad Oslavou. Domácí tým chtěl potvrdit dobrý vstup do jara, další výhrou. A hned od úvodní minuty přitlačil Radostín před svoji branku. Ve 3. minutě postupoval sám na branku Jurnečka, vychytal ho ovšem Dupal. Hostující brankář se pomalu a jistě stával hvězdou utkání. Hned za další minutu měl další obrovskou šanci Zajíček a opět neuspěl. Šok pro domácí přišel v 8. minutě. To se za obranou domácích zjevil Toman a přesnou střelou k tyči poslal hosty do vedení. Počítky po zbytek prvního poločasu pokračovali v soutěži, kdo zahodí větší šanci. Obrovské šance Jurnečky, Zajíčka či Tomana byly stoprocentní. Poločas vyhráli hosté 1:0.

Kozel potvrdil Radostínu tři body

V druhém poločasu Počítky pokračovali v tlaku, ale bez gólového efektu. Hosté hráli chytře a spoléhali se na brejkové situace. Jednu z nich proměnil v druhý gól Pepa Kozel, kdy prošel středem hřiště a parádní střelou poslal Radostín do dvoubrankového vedení. Po tomto gólu se Radostín zatáhl úplně a domácím se nedařilo překonat hvězdu utkání Dupala. Další stoprocentní šance Tomana či Zajíčka brankou neskončily, a proto Počítky doma prohráli 2:0.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček: Dnes by jsme nedali branku ani kdybychom hráli do půlnoci. Z takovýchto šancí se musíme v příštích zápasech prosazovat. Gratuluji hostům ke třem bodům.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Jiří Pešek: V zápase s Počítkami byli domácí lepší v držení míče,na vyložené šance,ale fotbal se hraje na góly a v tomto ohledu jsme byli efektivnější.Chtěl bych pochválit hru celého mužstva v čele s vynikajícím brankářem Dupalem.

D. Šobej [-] - M. Řeháček [-] , D. Odehnal [-] , L. Sláma [-] , P. Beneš [-] - O. Zajíček [-] , P. Ločárek [-] , J. Mašek [-] , F. Toman [-] - L. Jurnečka [-] (37. R. Blažíček [-] ) , R. Halámka [-] (84. P. Hájek [-] )

I. Dupal [-] - J. Večeřa [-] , P. Dvořák [-] , S. Berka [-] , R. Fňukal [-] , L. Kozel [-] - D. Toman [-] (72. J. Kohout [-] ) , L. Dvořák [-] , J. Kozel [-] - R. Večeřa [-] (88. O. Bradáč [-] ) , M. Gregar [-] (76. D. Krča [-] ) -

ŽK: 21. M. Řeháček - 18. L. Kozel , 60. R. Večeřa .
Hráči zápasu: I. Dupal , J. Kozel .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Šula Petr - BUDÍN Jan, LANDSMAN Martin (N).