22.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

Petřvald zlomil Chuchelnou v závěru zápasu

15. J. Horváth , 85. J. Huvar (p.) , 88. M. Červeňák - 62. J. Hradil
6

ohlas...

FK Petřvald na Moravě
Miroslav Halamíček (trenér): Hra nebyla úplně špatná, ale neproměnili jsme spoustu šancí. Kluci si možná mysleli, že hrajou dobře, ale měli jsme dát tak deset branek. Místo toho jsme vedli v poločase jenom 1:0. Soupeř z ojedinělé akce vyrovnal, najednou vycítil šanci a hra se srovnala. Chuchelná začala více zlobit a my jsme znervózněli. Naštěstí jsme v závěru dokázali jít znovu do vedení, ale s výkonem nemůžu být spokojený. Zápas jsme měli rozhodnout už v prvním poločase,

M. Polášek [-] - A. Ručka [-] (46. M. Červeňák [-] ) , D. Kroupa [-] , D. Novák [-] , M. Hýl [-] , D. Augustýnek [-] (68. T. Kotek [-] ) , M. Palatický [-] , J. Macíček [-] , J. Hurník [-] (46. J. Huvar [-] ) , R. Huvar [-] , J. Horváth [-]