21.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

Jižané kradli v Šilheřovicích

8

hodnocení...

TJ Sokol Šilheřovice
Lukáš Dřevjaný (brankář): Zápas se nám moc nepovedl, soupeř byl běhavější, rychlejší, silný na míči, brzy dal gól z penalty po naši chybě, a pak už se to jen vezlo..byli velmi rychlí na krajích, kde měli mladé a šikovné hráče a to byl jejich klíč k úspěchu. Před poločasem se nám podařilo snížit, ale bohužel jsme hned na začátku druhé půle inkasovali dva góly a za stavu 4:1 bylo prakticky po zápase, ještě se nám podařilo snížit a snažili jsme se s výsledkem něco udělat, ale v samém závěru jsme dostali poslední gól a bylo hotovo.. po celý zápas jsme si vytvořili několik šancí, které jsme nedokázali využít, zato soupeř trestal z každé šance.

M. Jendřejek [-] - O. Sládek [-] , D. Lukáš [-] (86. D. Kabeláč [-] ) , F. Václavík [-] , P. Petr [-] (72. L. Dřevjaný [-] ) , R. Ničman [-] , P. Redzina [-] , L. Lasák [-] , D. Volný [-] , P. Jakubec [-] , L. Machala [-]